هدف از برگزاری دوره های آنلاین ، آموزش کار با گیرنده های نقشه برداری بصورت آنلاین می باشد تا مشتریان از هر مکانی و با هر سیستم کامپیوتر و یا تلفن های هوشمند قادر به شرکت در این سمینارهای آنلاین باشند .

در این دوره ها ، مفهوم و کار با منوهای جی پی اس نقشه برداری از جمله استاتیک ، PPK ، سامانه های ایستگاه مرجع از جمله سامانه شمیم ، پردازش استاتیک در Leica Geo Office  ، HiTarget Geo office ، پردازش PPK و استاتیک در سامانه شمیم و … بصورت کامل آموزش داده می شود.

اطلاع رسانی این دوره ها ، صرفا در کانال تلگرامی: @HiTarget  اعلام شده و پس از ثبت نام ، لینک و رمز عبور شما ارسال خواهد شد.

  • نام کاربری شماره موبایل شخص ثبت نام کننده (مثلا 09190203500) و رمز عبور متعاقبا اعلام می گردد.
  • برنامه کلاس و عنوان هر جلسه متعاقبا اعلام می گردد.
  • برای شرکت در این دوره هیچ نرم افزاری نیاز به نصب نیست و کافی است که از اینترنت با سرعت خوب برخوردار باشید و ترجیحا از مرورگر Google Chrome استفاده نمایید.
  • ظرفیت تعداد شرکت کنندگان محدود بوده و اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام می نمایند.
  • لطفا پس از ثبت نام و عدم امکان شرکت شخص ثبت نام کننده در حتی یک جلسه ، اطلاع رسانی نمایید تا با توجه به محدود بودن ظرفیت شرکت کنندگان ، امکان شرکت افراد رزرو شده در آن جلسه فراهم گردد. لازم بذکر است که در صورت عدم امکان شرکت در یک جلسه و عدم اطلاع رسانی قبل از آن، نام کاربری شما بطور اتومات برای کل دوره حذف خواهد شد و اسم افراد رزرو شده جایگزین شما می گردد.